Gaheris

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Gaheris Empty Gaheris

Témanyitás by Gaheris Hétf. Jan. 12, 2015 5:32 pm

GAHERIS


NEM
Férfi

KOR
17

VALLÁS
Keresztény / Régi

POZÍCIÓ
Lothian és Orkney hercege, a Kerekasztal lovagja.

SZÁRMAZÁS
Apámtól mindig azt hallottam hogy a vér nem válik vízzé és a hatalom és a család az első. Igen furcsállhatják az emberek ,hogy a hatalom hogyan írhatja felül a családi köteléket, ezt apám számos féltestvér által bizonyította, akiket nem is mer el sajátja ként. Nem szeretem azt hallani, hogy én milyen ártó és ármánykodó családba születtem bele és hogy én is ilyen leszek. Lehet hogy szüleim így viselkednek. Ám én nem szeretnék  ilyené lenni. Remélem ezt mindenki látja. A családom nagyon nagy és az országban is kezdetek kezdete jelen van. 

Lot, apámat mindenki gonosznak tartja. Mily nagyra vágyó még most is. Én tudom, mert Sokszor meg kapom tőle hogy törjek nagyra, sose elégszik meg bármit is érek el neki sosem elég jó. Arthur ellen vonult sok országgal együtt.Nem nyugodott bele, hogy vesztett és bár azt hiszi segítek neki eben téved nem akarok Arthul trónjára törni. Semmibe vesz engem és testvéreimet, bár azon van hogy általunk a világ ura legyen tudom ez a kettő üti egymást de ö erre még nem jött rá. A  fattyait, pedig a porba taszítja.
Morgause, az anyám, a szeretett anyám kivel mindég is jó kapcsolatom volt, nem tudom még hogy jó-e az hogy általa megismertem a régi vallást, de valahogy az ezzel kapcsolatos dolgokat csak úgy szívtam magamba.  Szerintem ö a leghatalmasabb méltóságos asszonyság egész Britanniában. Bárki bármit mondhat. Vele nem versenyezhet senki még Guinevere se.  Miatta van az, hogy sajnos kétt vallás közöz hezitálok bár a kereszténység egyenlőre a név adó. Anyámtól jobban félek mint bárkitől e  világban, hisz a régi vallás dolgait ismerve, tudom jól mekkora hatalommal bír amit ha meg haragítom bármiféle kegyesség nélkül elennem használna.
Gawanie,  A legidősebb bátyám aki mégis leginkább elüt testvéreim közül apánktól. Ö erősen keresztény vallás híve ,folyton imádkozik mindannyiunkért, lelki üdvünkért, nyugalmunkért. Vele valahogy mindig kijöttem, de kicsit zavart hogy folyton azt hajtogatja nekem, hogy a mi Urunk, ha csendes is és nem nyilvánítja néha úgy szerettét, ahogy mi szeretnék, akkor is értékeli az én tetteim.  Harmadik gyerekként én egy kis vagyonon kívül nem öröklök semmit ö az aki mindig azt mondja maradhatok vele és az országa tanácsadójává nevez majd ki, ha apánk meghal, ám ez nekem nem ér semmit Azt az elismerést nem kapom  meg, amit apánk egyikünknek sem ad meg, hiába vágyok rá. Nagyra tartom de sose ismerném ezt be neki, és azt se menyire tisztelem erős hite miatt, sokszor gondoltam, hogy  be avatom abba anyám mikre tani és miért kedvel engem kicsivel jobban mindanyiunk közül de sajnos félek ha tudomást szerezne, kérdőre vonná anyánkat aki nem lenne kegyes és lágyszívű vele szemben, ráadásul én is meg szívnám mert anyám kegyét is elveszteném, ráadásul a büntetését is el kellene szenvednem. Ő Lothian örököse.
Agravaine, nagyra törő és vágyik már arra hogy egy ország ura lehessen. Talán fivérem közt ő legjobban aki apám elismerésére vágyik. Apámat látom benne, nem szeretem az ördögöt a falra festeni, de ha így folytatja tovább a végén elveszítjük őt és olyanná válik, mint szüleink. Legidősebb bátyámmal együtt nem akarjuk hogy ilyen legyen, de hát mit tehetnénk.  Testvérek vagyunk és a testvérek tartsanak össze. Fivéreim közt apám nagy talpnyalója is lehetne, annyira vágyik arra, hogy egyszer megkapja jogos helyét és örökségét apánk után méltó léphessen Orkney trónjára. Sose tudta elviselni, hogy anyánk valami miatt kicsivel jobban kedvelt engem nem tud a régi vallási dolgokról és hogy anyám emiatt kedvel mert látja bennem a tehetséget erre.
Gareth, úgy látom számára Gawanie a példakép, az akit egyszer lehet követni, ennek örülök ,hisz apánk nem egy követendő példa inkább ö hisz én is nagyra tartom ám ezt sose ismerném be neki így. Sokat tanul vágyik az elismerésre gawanie bátyámtól meg is kapja, mivel apánk őt se méltatta figyelemre. Szorgalmas és eszes fiatal nagy lelkesedéssel megbirkózik az elé kerülő nehézségekkel. Tudom hogy a jég hátán is meg tud majd élni talpra esettsége miatt.Nagy stratéga válik belőle. Ő az egyetlen akin látszik az hogy viszonozza a másik felé szeretettét, ezt sokszor ki is mutatja. 

Ebbe a családba születtem de nem itt akarok helytállni mégis itt kel egyenlőre de alig várom hogy ne keljen. Bármilyen könnyűnek tűnik a közemberek szerint a sorsom egyáltalán nem az. Kaptam egy sokak szerint hitetlen anyát aki nem is annyira hitetlen hisz a régi válás híve és egy még hitetlenebb apát, akiben nem látom azt a keresztényi szeretett, mint öcsémben és legidősebb bátyámban látok. Három elismerésre vágyó fivér mellett élek.  Ám nekem nem elég a testvéri elismerés nekem mindenki elismerése kel, ezért leghőbb vágyam az hogy a leghíresebb lovag váljon belőlem akit mindenki tisztel és akit még a Nagy Arthur király is elismer..

TÖRTÉNET
Lothian földjén látam meg a  napvilágot.17 ével ezelöt, szüleim harmadik fia ként. Már gyereként, elütötem a bátyámégtól., azal hogy anyám valahogy máskép bánt velem mint anno velük. Én még tul kicsi voltam ,hogy ezt felfogjam, nem vagytam másra csak hogy szeresenek. Sajnos apám nem jeleskedet a szeretet adás mesterségében, és bár két bátyámra új tünt mindig számithatok ahogy cseperedtem az évek sórán rá kelet döbenem hogy egyikük olyaná kezd válni mint apám másik meg szinte inkább ment volna papnak mint lovagnak szerintem, De  ne rohanjunk enyire elöre az idöben. Van egy öcsém is aki ötéves korombanjöt a világra, szerintem még sokra fogja vinni. Még ebben az évben történt még egy változás az életemben a várban ahol éltünk legidösebb bátyám kérésére, nyagatásának köszönhetöen épült egy kápolna. Sose voltam az  a tulzot jó fiú , fegyelmezetlen és fórró fejú voltam, s mindig mindenben bizonyitani akartam.. egyizben  nagyon meg haragitottam apámat mikor az egyik bizonyitási kényszeremben legbecseseb fegyverét vesztetem el . Alig voltam akkor 7 éves és máris össze tüzésbe kerültem egy helybéli nemes úrfi fiával akivel lovaglo versenyeztem, a tét apám egyik diszes kardja volt.
Bár jo lovas vagyok de az úrfi csalt és így vesztettem és nem csak az önbecsülésemet hanem apám kardját is, nem tudtam mit tegyek kinek beszélhetnék róra, így hát halgattam ám anyám elöt nem tudtam el titkolni ,hogy valami zavar és bánt, mivel az esti oktatáson sajna nem tudtam öszpontositani. Mindig is jó volt aban ,hogyan szedlyen ki másokbol infot, ezt az évek során töbször is meg mutatta.

JELLEM
Hosszan kifejtve, E/1.

KINÉZET
Pár sorban kifejtve, E/1.

PLAYBY
Ha nem tudod, csak egy mínuszjelet írj ide.

Gaheris
Gaheris

Ország : Lothian
Csoport : Lovag

Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére


Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.