Én és Elara

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Én és Elara Empty Én és Elara

Témanyitás by Elara Hétf. Márc. 23, 2015 10:34 pm



Elara


Akik a barátjuknak tartanak

Arthur Pendragon
Gawaine


Akik az ellenségüknek tartanak

-


Akik a szövetségesüknek tartanak

Agwisance


Akik a szerelmüknek tartanak

-


Akik nem ismernek

-




A hozzászólást Elara összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 25, 2015 12:40 pm-kor.
Elara
Elara

Ország : Malahaut
Csoport : Hercegnő
Karakterlap : Történetem

Vissza az elejére Go down

Én és Elara Empty Re: Én és Elara

Témanyitás by Elara Hétf. Márc. 23, 2015 10:34 pm



Neved


Barát / Ellenség / Szövetséges / Szerelmes / Idegen

Kapcsolatunk kifejtése



Kód:
<br /><link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Great+Vibes' rel='stylesheet' type='text/css'><center><div style="width: 450px; height: auto; text-align: justify; border-radius: 20px; border-left: 4px solid; border-bottom: 4px solid; border-right: 4px solid; color:#82CAFA;"><div style="font-family:'Great Vibes'; cursive; font-size: 45px; color:#82CAFA; margin-top: 15px; margin-bottom: 15px;">[center]Neved[/center]</div><br /><br /><div style="font family:'Great Vibes'; font-size: 35px; font-color:#82CAFA; padding: 20px;">Barát / Ellenség / Szövetséges / Szerelmes / Idegen</div>
Kapcsolatunk kifejtése</div></center><br />
Elara
Elara

Ország : Malahaut
Csoport : Hercegnő
Karakterlap : Történetem

Vissza az elejére Go down

Én és Elara Empty Re: Én és Elara

Témanyitás by Arthur Pendragon Pént. Márc. 27, 2015 5:26 pm



Arthur


Barát

Alig túlzok, ha azt mondom, együtt nevelkedtünk. A legkeményebb háborús éveket atyád házában töltöttem. Mindig jók voltatok hozzám, családtagként szerettetek. Hét évesen kerültem hozzátok, mikor atyám úgy döntött, hiba lenne, ha a fényűzésbe szoknék bele. Ráadásul épp hadat is viselt, így nem tudta felügyelni neveltetésemet. Ectoriusban megbízott, titeket pedig, azt hiszem, kifejezetten kedvelt. Számomra majdhogynem olyanok vagytok, mint az édestestvéreim. Mind a mai napig nagy örömmel tölt el, ha Camelotba látogattok.

Arthur Pendragon
Arthur Pendragon

Ország : Logres
Csoport : Király
Karakterlap : Nyitott könyv az életem

Vissza az elejére Go down

Én és Elara Empty Re: Én és Elara

Témanyitás by Gawaine Hétf. Márc. 30, 2015 10:01 pm



Gawaine


Barát

Drága szépséges, Elara.
A szembe apád és anyád is példa értékű uralkodó. Bátyád, pedig nagyszerű lovag.  Itt látom azt, amit egyszer én is szeretnék elérni egy szerető családot és egy szerető országot, akikkel megértettem magam.
Emlékszem önre, a lovagi felövezésem és esküm napjáról, az volt első találkozásunk. Nem tudom,  hogy vélekedtél, akkor rólam, de egy ideig te voltál az ideálom, hogy egy hozzád hasonló leányt találjak. Egy kedves és a népért mindent megtevő leányt.  Azóta sok év eltelt és én is felnőttem. Többször megfordultam országotokban, mert nagyon szeretem a híres vadászsólymaitokat otthon Lothianban  hasznosítani. Az udvarotokat is meglátogatom, mikor beszerzek egy újabb madarat. Szeretek az ön társaságában is lenni ilyenkor. A hajdani rajongásom már el múlt inkább a lovagi erényeim gyakorlásával udvarias és barátságos vagyok. Én barát tekintek önre, még, ha a herceg kisasszony nem is így gondolkodik felőlem.
Kívánom, hogy a Mi Urunk segítse meg önt és továbbra is erősítse meg a szép, tiszta, kedves és segítőkész jellemében.

Gawaine
Gawaine

Ország : Lothian
Csoport : Lovag
Karakterlap : Lot fia, Gawaine

Vissza az elejére Go down

Én és Elara Empty Re: Én és Elara

Témanyitás by Agwisance Vas. Ápr. 05, 2015 3:19 pm



Agwisance


Szövetséges

Célom, hogy összeházasodj legidősebb fiammal. Egyelőre nem teregetem ki előtted a szándékomat, de mindent megteszek és meg fogok tenni, hogy megkedveljétek egymást. Úgy vélem, remek királynője lennél az országomnak, és jó felesége az elsőszülöttemnek. Neked is előnyödre válna e házasság, hisz Malahaut szegény ország, s te még csak nem is legidősebb leány vagy, így hiába vagy jóravaló és szép, vajmi kevés rá az esély, hogy királynő váljék belőled. Én ezt kínálom neked!

Agwisance
Agwisance

Ország : Northeire
Csoport : Király
Karakterlap :
Ismerj meg!

Vissza az elejére Go down

Én és Elara Empty Re: Én és Elara

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics
» Elara

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.