Én és Arthur Pendragon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Én és Arthur Pendragon Empty Én és Arthur Pendragon

Témanyitás by Arthur Pendragon Szer. Dec. 31, 2014 8:42 pm




Arthur Pendragon





Akik a barátjuknak tartanak
Braenhyn
Gawaine


Akik az ellenségüknek tartanak
Aalle
Ladwys


Akik a szövetségesüknek tartanak
Agwisance


Akik a szerelmüknek tartanak
.


Akik nem ismernek
Gorfyddyd




A hozzászólást Arthur Pendragon összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 02, 2015 9:22 am-kor.
Arthur Pendragon
Arthur Pendragon

Ország : Logres
Csoport : Király
Karakterlap : Nyitott könyv az életem

Vissza az elejére Go down

Én és Arthur Pendragon Empty Re: Én és Arthur Pendragon

Témanyitás by Arthur Pendragon Csüt. Jan. 01, 2015 3:12 am




a Te neved


BARÁT / ELLENSÉG / SZÖVETSÉGES / SZERELEM / IDEGEN

Ide írd le pár sorban, hogyan viszonyulsz hozzám.





Kód:
<br /><br /><link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Mystery+Quest' rel='stylesheet' type='text/css'><div style="margin: auto; text-align: center; width: 460px; background-color: #56A5EC; border-radius: 50px 50px 50px 50px/20px 20px 50px 50px; moz-transform: rotate(+3deg);-webkit-transform: rotate(-3deg); box-shadow: 1px 1px 25px 1px #DEB988;"><div style="margin: auto; text-align: center; width:450px; background-color: #000000; border-left: 4px solid #DEB988; border-right: 4px solid #DEB988; border-top: 4px solid #DEB988; border-bottom: 4px solid #DEB988; border-radius: 50px 50px 50px 50px/20px 20px 50px 50px; moz-transform: rotate(-3deg);-webkit-transform: rotate(+3deg); box-shadow: 2px 2px 20px 10px #000000;"><br /><div align="center"><div style="font-family: 'Mystery Quest', cursive; font-size: 45px; color:#DEB988;">a Te neved</div>

<div style="font-family: 'Mystery Quest', cursive; font-size: 25px; color:#DEB988;">BARÁT / ELLENSÉG / SZÖVETSÉGES / SZERELEM / IDEGEN</div><br /><div style="color:#DEB988; padding: 15px;">Ide írd le pár sorban, hogyan viszonyulsz hozzám.</div>
</div></div></div><br />
Arthur Pendragon
Arthur Pendragon

Ország : Logres
Csoport : Király
Karakterlap : Nyitott könyv az életem

Vissza az elejére Go down

Én és Arthur Pendragon Empty Re: Én és Arthur Pendragon

Témanyitás by Aalle Pént. Jan. 09, 2015 6:50 pm




Aalle


ELLENSÉG

Népeink régóta harcban állnak egymással, így az ellenségemnek kell nevezzelek. Jó hadvezér és tiszteletreméltó király vagy, azonban érdekeink és gondolkodásunk különbözőek. Elismerlek, de nem kedvellek és ezen semmi sem változtathat. Remélem, egyszer a jövőben békét köthetünk majd, mindkettőnk számára előnyösen.


Aalle
Aalle

Ország : Sussex
Csoport : Szász
Karakterlap : Aalle törzsfő

Vissza az elejére Go down

Én és Arthur Pendragon Empty Re: Én és Arthur Pendragon

Témanyitás by Braenhyn Pént. Jan. 09, 2015 7:20 pm




Braenhyn


BARÁT

Évekkel ezelőtt találkoztunk, emlékszem, kitartóan próbáltalak meggyőzni róla, hogy vedd igénybe bordélyházam drága szolgáltatásait. Azt hiszem, találkozásunk elején ki nem állhattál, de mikor feladtam üzleti szándékaimat és másra terelődött a szó, egész könnyen megtaláltuk a közös hangot. Mint ember és mint uralkodó is kedvellek, nem győzöm elégszer elanekdotázni mindenkinek, hogy milyen jó ismerősök vagyunk. Ha legközelebb Estregalesben jársz, talán ismét összefutunk majd - és talán végre nem utasítod vissza a meghívásomat. Meddő királynék férjeinek engedek az árból, hiszen én segítem felebarátaimat...


Braenhyn
Braenhyn

Ország : Estregales
Csoport : Közember
Foglalkozás : Estregales legnagyobb bordélyának tulajdonosa
Karakterlap : Szerény személyem

Vissza az elejére Go down

Én és Arthur Pendragon Empty Re: Én és Arthur Pendragon

Témanyitás by Gawaine Szomb. Jan. 10, 2015 5:51 pm




Gawaine


BARÁT

Szerencse-e az ha a király barátja vagy? Lehet. Nagyon sokan irigyelhetnek is érte, de van, a köreimben olyan személy, aki ezt nem nézi jó szemmel. Első sorban talán tisztelettel néztem rád, mint hogy sikerült valamelyes nagy királyhoz méltó elismerést szerezned. Remek harcosnak és királynak gondollak annak ellenére, hogy neked is meg vannak a hibáid, mint ahogy nekem is. Sosem gondoltam volna, hogy barátként fogsz egy ellenséged fiára nézni.
Nem tudom, mivel érdemeltem ki ezt a tiszteletet nálad. Sosem tennék a te károdra, de tudod hogy meg vannak az értékrendem és nem szegem meg azokat még a te kedvedért sem.
Tudod, hogy Britannia a hazám és Lothian az otthonom. Nem fordulnék sem melyikkel sem szembe. A családom és a barátaim fontosak így Te is  fontos lettél számomra sok esztendő alatt. Sokszor harcoltam melletted csatákban a hazám ellenségei ellen. Nem vagyok a harcok híve, de az országainkért lovagtársaimért mindent megteszek és  így Érted is.
Isten útjai kifürkészhetetlenek és én ezt a baráti kapcsolatunkat neki köszönöm meg. Örülök, hogy barátomnak mondhatlak.


Gawaine
Gawaine

Ország : Lothian
Csoport : Lovag
Karakterlap : Lot fia, Gawaine

Vissza az elejére Go down

Én és Arthur Pendragon Empty Re: Én és Arthur Pendragon

Témanyitás by Gorfyddyd Vas. Feb. 01, 2015 11:00 pm




Gorfyddyd


IDEGEN

Uram királyom, életem halálom kezedbe ajánlom!
Nem ismerjük egymást, és kellő gondot fordítok rá, hogy ez így is maradjon. Nem szívesen látnám viszont a fejemet egy karóra szúrva, jó helyen van az a nyakamon.


Gorfyddyd
Gorfyddyd

Ország : Strangore
Csoport : Közember
Foglalkozás : Íjkészítő / bűnöző
Karakterlap :
Ez vagyok én

Vissza az elejére Go down

Én és Arthur Pendragon Empty Re: Én és Arthur Pendragon

Témanyitás by Agwisance Hétf. Feb. 02, 2015 1:04 am




Agwisance


SZÖVETSÉGES

Nem kedvellek különösebben, de rendkívül értékes szövetségesnek tartalak. Szükség esetén számítok a katonai támogatásodra, és bizonyos mértékig én is szívesen nyújtok neked segítő kezet. Azon dolgozom, hogy országaink mihamarabb szövetségre lépjenek.


Agwisance
Agwisance

Ország : Northeire
Csoport : Király
Karakterlap :
Ismerj meg!

Vissza az elejére Go down

Én és Arthur Pendragon Empty Re: Én és Arthur Pendragon

Témanyitás by Ladwys Szer. Márc. 18, 2015 8:36 pm




Ladwys


ELLENSÉG

Gyűlöllek, Arthur Pendragon, teljes szívemből gyűlöllek.


Ladwys
Ladwys

Ország : Kent
Csoport : Szász
Karakterlap : Lépj közel

Vissza az elejére Go down

Én és Arthur Pendragon Empty Re: Én és Arthur Pendragon

Témanyitás by Elara Kedd Márc. 31, 2015 9:33 am




Elara


BARÁT

Drága Arthur!
Megismerkedésünk előtt nem tudtam elképzelni, hogy milyen lehetsz. Atyáddal már találkoztam előtte is, de a rövid találkozások alatt gyermeteg szemeim sokkal inkább látták királynak, mint apának. Valószínűleg ez is segítette azt, hogy ne tudjam elképzelni, milyen is vagy. Később azonban találkoztunk, sőt, megadatott számunkra az, hogy egymás mellett éljünk és nevelkedjünk. Azokban az években úgy tekintettem rád, mintha egy lennél közülünk. Sőt, nem csak azokban az években, hanem most is. Még mindig úgy vélem, hogy egyike vagy testvéreimnek. Remélem ezzel a szemléletemmel nem sértelek meg! Annak ellenére, hogy én vagyok az idősebb, inkább tekintelek bátyámnak, mint öcsémnek. Talán azért van ez, mert neked korábban kellett egészen felnőnöd. Hirtelen jött uralkodásod aggasztott. Nem az, hogy milyen király leszel. Tudtam, hogy jól fogsz uralkodni, viszont aggódtam, hogy miként fog hatni rád a jókora nyomás, mi a válladra nehezedett. Emiatt aggódom most is, még akkor is, ha tudom, hogy megbirkózol vele. Szeretnélek a jelenleginél gyakrabban látni. Néha azt kívánom, bár újra gyermekek lehetnénk. Jó volna újra gondtalanul játszani és nevetgélni, miközben olykor szidjuk a fegyelmet, mi bár megadta számunkra a kellő tudást, mégis, sokszor bosszantóbb vagy unalmasabb volt bárminél.Tudom, hogy ez önző dolog, mégis, úgy érzem, ezzel kapcsolatban talán megengedhetem magamnak. Csak egy kicsit.


Elara
Elara

Ország : Malahaut
Csoport : Hercegnő
Karakterlap : Történetem

Vissza az elejére Go down

Én és Arthur Pendragon Empty Re: Én és Arthur Pendragon

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.