Én és Norwenna

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Én és Norwenna Empty Én és Norwenna

Témanyitás by Norwenna Vas. Feb. 01, 2015 11:57 pm


Norwenna



Akik a barátjuknak gondolnak

.


Akik az ellenségüknek gondolnak

.


Akik a szövetségesüknek gondolnak

.


Akik a szerelmüknek gondolnak

.


Akik idegennek gondolnak

Agwisance




Norwenna
Norwenna

Ország : Garloth
Csoport : Hercegnő

Vissza az elejére Go down

Én és Norwenna Empty Re: Én és Norwenna

Témanyitás by Norwenna Hétf. Feb. 02, 2015 12:08 am


A Te neved

Barát / Ellenség / Szövetséges / Szerelem / Idegen

Kapcsolatunk leírása a Te szemszögedböl




Kód:
<center><br><link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Ruge+Boogie' rel='stylesheet' type='text/css'><div style="width: 450px; height: auto; text-align: justify; border-radius: 100px; border-right: 4px solid; border-bottom: 4px solid; color:#E3E4FA; box-shadow: 0px 0px 0px 0px white;"><div style="font-family:'Ruge Boogie'; cursive; letter-spacing: -1px; font-size: 40px; color:#E3E4FA; text-shadow: 0px 0px 7px white; margin-left: 60px; margin-top: 17px;">A Te neved</div><br><div style="font-family:'Ruge Boogie'; cursive; letter-spacing: -1px; font-size: 40px; color:#E3E4FA; text-shadow: 0px 0px 7px white; margin-left: 30px; margin-right: 30px; margin-top: 17px;">Barát / Ellenség / Szövetséges / Szerelem / Idegen</div><br /><div style="text-align: justify; letter-spacing: -1px; font-size: 15px; color:#E3E4FA; margin: 17px; padding: 20px;">Kapcsolatunk leírása a Te szemszögedböl</div><br /></div></center>
Norwenna
Norwenna

Ország : Garloth
Csoport : Hercegnő

Vissza az elejére Go down

Én és Norwenna Empty Re: Én és Norwenna

Témanyitás by Agwisance Szomb. Feb. 21, 2015 9:33 pm


Agwisance

Idegen

Hercegnőm, sajnos nem mondhatom el, hogy kapcsolatunk mennyire szoros, hisz nem is ismerjük egymást. Kétlem, hogy a közeljövőben hazád felé járnék, de boldogsággal töltene el, ha te ellátogatnál Athenry-be egy gyönyörű ünnepnapon, hogy megcsodáld városom és lovaim szépségét.

Agwisance
Agwisance

Ország : Northeire
Csoport : Király
Karakterlap :
Ismerj meg!

Vissza az elejére Go down

Én és Norwenna Empty Re: Én és Norwenna

Témanyitás by Ragnelle Pént. Ápr. 24, 2015 10:26 pm


Ragnelle

Idegen

Ugyan sokan vannak, akik hallottak már rólam, én mégis oly keveset tudok másokról. Hallottam már nevedet, és országodat is ismerem. Tudom, hogy tőlünk sokan járnak oda az unikornisok értékes szarva miatt. Ám veled hercegnő, leendő királynő, még nem volt alkalmam személyesen megismerkedni. Találkozásunk érdekes eszmecseréhez vezethetne, hiszen te a régi vallást követed én pedig az Egy Istenben hiszek. Mindenesetre ha tanácsra volna szükséged látogass el az Inglewoodi erdőben élő öreanyóhoz, hátha tudja mi kell neked.

Ragnelle
Ragnelle

Ország : Strangore
Csoport : Hercegnő
Karakterlap : cursed beauty

Vissza az elejére Go down

Én és Norwenna Empty Re: Én és Norwenna

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.