Én és Braenhyn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Én és Braenhyn Empty Én és Braenhyn

Témanyitás by Braenhyn Csüt. Jan. 01, 2015 2:34 pm


Braenhyn




~ Akik a barátjuknak tartanak ~
Arthur Pendragon
Gorfyddyd
-
-
~ Akik az ellenségüknek tartanak ~
-
-
-
-
~ Akik a szövetségesüknek tartanak ~
Agwisance
-
-
-
~ Akik a szerelmüknek tartanak ~
-
-
-
-
~ Akik nem ismernek ~
Gawaine
-
-
-


A hozzászólást Braenhyn összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 01, 2015 2:52 pm-kor.
Braenhyn
Braenhyn

Ország : Estregales
Csoport : Közember
Foglalkozás : Estregales legnagyobb bordélyának tulajdonosa
Karakterlap : Szerény személyem

Vissza az elejére Go down

Én és Braenhyn Empty Re: Én és Braenhyn

Témanyitás by Braenhyn Csüt. Jan. 01, 2015 2:41 pm


Neved


~ Kapcsolatunk ~

Kapcsolatunk kifejtése





Kód:
<center><div style="font-family: 'Sweetly Broken', Sweetly Broken; font-size: 80px; float: center; letter-spacing: -2px; color: #DC143C; text-shadow: 13px 20px 50px #ff6600; line-height: 100%;margin-bottom: -10px; margin-left: 0px"><br>Neved</div>
<div style="border-top: 1px dashed #ff6600; border-right: 3px dotted #ff6600; border-left: 3px dotted #ff6600; border-bottom: 1px dashed #ff6600; width:450px; background-color: #0E0906; border-radius:20px 20px 20px 20px/20px 20px 50px 50px; padding: 10px;">
[center]<div style="font-family: 'Sweetly Broken', Sweetly Broken; font-size: 40px; float: center; letter-spacing: -2px; color: #DC143C; text-shadow: 13px 20px 50px #ff6600; line-height: 100%;margin-bottom: -10px; margin-left: 0px;">~ Kapcsolatunk ~
[/center]

[center][color=#ff6600]Kapcsolatunk kifejtése[/color][/center]
</div>

</div></center>
Braenhyn
Braenhyn

Ország : Estregales
Csoport : Közember
Foglalkozás : Estregales legnagyobb bordélyának tulajdonosa
Karakterlap : Szerény személyem

Vissza az elejére Go down

Én és Braenhyn Empty Re: Én és Braenhyn

Témanyitás by Arthur Pendragon Hétf. Jan. 05, 2015 12:01 am


Arthur Pendragon


~ Barát ~

Kapcsolatunk a legkevésbé sem mondható mélynek, de egy távoli barátomként gondolok rád.
Két esztendeje találkoztunk először, s beszédbe elegyedtünk. Láttam, hogy lovagjaim nagyja ismer, s kíváncsi lettem, ki is vagy Te valójában. Beszélgetésünk kezdetén nem tartottalak szimpatikus emberbek, de miután felhagytál bordélyházad reklámozásával, egész jól elbeszélgettünk. Talán évente egyszer-kétszer találkozunk csak, akkor is véletlenül, de olyankor váltunk néhány mondatot, így a barátaim közé sorollak.


Arthur Pendragon
Arthur Pendragon

Ország : Logres
Csoport : Király
Karakterlap : Nyitott könyv az életem

Vissza az elejére Go down

Én és Braenhyn Empty Re: Én és Braenhyn

Témanyitás by Gorfyddyd Vas. Feb. 01, 2015 10:19 pm


Gorfyddyd


~ Barát ~

Ohhohhó, pajtás! Tudom én, hogy szereted fényezni magad és cirógatja az önbecsülésedet minden nyálas barátságot igazoló mondat, de miért is szorul a mi kapcsolatunk kifejtésre?! Barátok vagyunk a javából, és ennyi. Nem fogom felhánytorgatni napnál is fényesebb érdemeidet (befolyásodat, gazdagságodat, szépségedet - na ez már mindennek a teteje), de tény, hogy legbizalmasabb barátok vagyunk.


Gorfyddyd
Gorfyddyd

Ország : Strangore
Csoport : Közember
Foglalkozás : Íjkészítő / bűnöző
Karakterlap :
Ez vagyok én

Vissza az elejére Go down

Én és Braenhyn Empty Re: Én és Braenhyn

Témanyitás by Gawaine Szer. Feb. 04, 2015 5:32 pm


Gawaine


~ (Ismerős) Ismeretlen ~

Hát nem vagy az ellenségem, de nem is tartalak a barátomnak. Szövetséges? az is távol áll a kapcsolatunktól. Nem vagyok híve a munkádnak. Valahogy nem az Atyánk parancsát követed hiszen ott van benne a tíz parancsolatban, az amivel te nap, mint nap meg szegsz. Ne paráználkodj! Mélyen legbelül sajnállak, hogy ily  munkát választottál, de közben meg is vetlek. Barátaim közt vannak, akik kedvelnek, de  én nem tartozok közéjük. Az én életvitelem más. Ha egyszer a szent páli fordulat nálad is bekövetkezik, talán barátok is lehetünk, addig is egy ismerős vagy, aki számomra távoli ismeretlenekben barangol.


Gawaine
Gawaine

Ország : Lothian
Csoport : Lovag
Karakterlap : Lot fia, Gawaine

Vissza az elejére Go down

Én és Braenhyn Empty Re: Én és Braenhyn

Témanyitás by Agwisance Szomb. Feb. 21, 2015 12:42 pm


Agwisance


~ Szövetséges ~

Két Samhainnal ezelőtt találkoztunk legelőször, mikor ellátogattál országomba, hogy megcsodálhasd messzi földön híres lóversenyemet. Szóba elegyedtünk, s egész kellemes társaságnak bizonyultál. A sajátjaimhoz hasonló vonásokat fedeztem fel benned, és tudtál néhány igen hasznos információval szolgálni nekem. Ha legközelebb Athenryben jársz, ajtóm nyitva áll előtted.


Agwisance
Agwisance

Ország : Northeire
Csoport : Király
Karakterlap :
Ismerj meg!

Vissza az elejére Go down

Én és Braenhyn Empty Re: Én és Braenhyn

Témanyitás by Norwenna Vas. Ápr. 19, 2015 12:11 am


Norwenna


~ Idegen ~

Ha tudnám, mivel foglalkozol, nagyon ijesztőnek találnám. De nem tudom, és azt sem tudom, hogy egyáltalán létezel. Ne vedd bántásnak, kérlek. Én nem ismerek senkit. Egy burokban élek.


Norwenna
Norwenna

Ország : Garloth
Csoport : Hercegnő

Vissza az elejére Go down

Én és Braenhyn Empty Re: Én és Braenhyn

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.