Én és Gorfyddyd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Én és Gorfyddyd Empty Én és Gorfyddyd

Témanyitás by Gorfyddyd Kedd Feb. 03, 2015 10:37 pm


Gorfyddyd


Barátok
Braenhyn
Ellenségek
.
Szövetségesek
.
Szerelmek
.
Idegenek
Agwisance


Gorfyddyd
Gorfyddyd

Ország : Strangore
Csoport : Közember
Foglalkozás : Íjkészítő / bűnöző
Karakterlap :
Ez vagyok én

Vissza az elejére Go down

Én és Gorfyddyd Empty Re: Én és Gorfyddyd

Témanyitás by Gorfyddyd Vas. Feb. 08, 2015 12:24 pm


Neved


barát, ellenség, szövetséges, szerelem, idegen
Véleményed rólam





Kód:
<br /><link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Rock+ Salt' rel='stylesheet' type='text/css'><div style="font-family: 'Rock Salt'; cursive; font-size: 35px; color:#493D26; float: center;">Neved</div><br /><div style="margin: auto; text-align: left; width: 450px; border-left: 4px dotted #493D26; border-top: 4px dotted #493D26; border-right: 6px solid #438D80; border-bottom: 6px solid #438D80; border-radius: 0px 0px 50px 0px/0px 0px 50px 0px;"><br /><div style="font-family: 'Rock Salt'; cursive; font-size: 25px; color:#438D80;">barát, ellenség, szövetséges, szerelem, idegen</div><div style="color:#493D26; padding: 15px;">Véleményed rólam</div></div><br /><br />
Gorfyddyd
Gorfyddyd

Ország : Strangore
Csoport : Közember
Foglalkozás : Íjkészítő / bűnöző
Karakterlap :
Ez vagyok én

Vissza az elejére Go down

Én és Gorfyddyd Empty Re: Én és Gorfyddyd

Témanyitás by Braenhyn Szomb. Feb. 21, 2015 5:42 pm


Braenhyn


Barát
Drága, dörzsölt pajtásom! Mégis mi szépet írjak rólad, mikor nem sok erényed van? Egyszerű vagy, mint az ágyszeg, ronda, mint a disznó és alattomos, mint egy patkány. De én, mint jó keresztény, hatalmas hibáid ellenére is testvéremként szeretlek. Nálad jobb - és torkosabb - ivócimborát el sem tudnék képzelni, bátran kijelenthetem, te vagy a legjobb barátom. Igazán kár, hogy nem találkozunk gyakrabban, bár aligha viselnénk el egymást ilyen hosszú távon. Így talán jobb is, ha beérjük az üzleti találkozásainkkal, melyek minden egyes alkalommal borfürdőben és kedvenc szajháink társaságában végződnek. Remélem, mihamarabb Estregalesbe tévedsz, te malac, már hiányolom a sunyi képedet...


Braenhyn
Braenhyn

Ország : Estregales
Csoport : Közember
Foglalkozás : Estregales legnagyobb bordélyának tulajdonosa
Karakterlap : Szerény személyem

Vissza az elejére Go down

Én és Gorfyddyd Empty Re: Én és Gorfyddyd

Témanyitás by Agwisance Szomb. Feb. 21, 2015 7:23 pm


Agwisance


Idegen
Nem ismerjük egymást, még a nevedet sem hallottam soha. Britannia bűnszervezetéről persze mifelénk is keringenek pletykák, de persze eszembe sem jutna, hogy esetleg közöd lehet hozzá. Amíg az én országomat nem mocskolja szervezett bűnözés, nem különösebben zavar, ami Britanniában zajlik.


Agwisance
Agwisance

Ország : Northeire
Csoport : Király
Karakterlap :
Ismerj meg!

Vissza az elejére Go down

Én és Gorfyddyd Empty Re: Én és Gorfyddyd

Témanyitás by Gawaine Hétf. Márc. 23, 2015 3:59 pm


Gawaine


Idegen
Nem volt szerencsém veled, találkozni. A nem épp kellemes országaink között feszülő ellentét miatt. A strangorei emberekről az hírlik rosszabbak, mint az Lothian népe. Hinnem kellene ennek az állításnak? Tudom, hogy valahol sántít az egész hír, mivel csak így lehet toborozni embereket a Starngoreval vívott örökös háborúhoz. Sajnálom hogy nem járhattam az országod még, mint barát. De remélem egyszer kibékül apám Lot és a  rajtad  uralkodó Brandegrois meg békél a helyzettel. Ha tudnám is ki vagy valójában biztos egy börtönbe végeznéd, de míg ezt nem tudom addig sincs bajom veled. Egyszer remélem összehoz a sors minket és megismerhetlek téged, de ugye tudjuk Isten útja kifürkészhetetlenek, így a veled való találkozásom egy szerencsés vagy nem annyira szerencsés találkozáson múlik.


Gawaine
Gawaine

Ország : Lothian
Csoport : Lovag
Karakterlap : Lot fia, Gawaine

Vissza az elejére Go down

Én és Gorfyddyd Empty Re: Én és Gorfyddyd

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.