Én és Aalle

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Én és Aalle Empty Én és Aalle

Témanyitás by Aalle Csüt. Jan. 01, 2015 12:15 pm


Aalle



x Akik a barátjuknak tartanak x




x Akik az ellenségüknek tartanak x
Arthur Pendragon



x Akik a szövetségesüknek tartanak x
Ladwys



x Akik a szerelmüknek tartanak x




x Akik nem ismernek x
Gorfyddyd
Agwisance


Aalle
Aalle

Ország : Sussex
Csoport : Szász
Karakterlap : Aalle törzsfő

Vissza az elejére Go down

Én és Aalle Empty Re: Én és Aalle

Témanyitás by Aalle Csüt. Jan. 01, 2015 12:22 pm


Név



x Barát/ellenség/szövetséges/szerelem/ismeretlen x



Itt jellemezd a kapcsolatunkat


Kód:
<center><div style="font-family: 'Harrington', Harrington; font-size: 50px; float: center; letter-spacing: -2px; color: #FFD700;text-shadow: 0px 0px 13px #000000; line-height: 100%;margin-bottom: -10px; margin-left: 0px;"><br>Név</div>
<div style="border-top: 3px dashed #C0C0C0; border-right: 5px dashed #C0C0C0; border-left: 3px dashed #C0C0C0; border-bottom: 3px dashed #C0C0C0; width:450px; border-radius:40px 100px 80px 40px/40px 100px 80px 40px; padding: 10px;">
<div style="font-family: 'Harrington', Harrington; font-size: 25px; float: center; letter-spacing: -2px; color: #FFD700;text-shadow: 0px 0px 13px #000000; line-height: 100%;margin-bottom: -10px; margin-left: 0px"><br>x Barát/ellenség/szövetséges/szerelem/ismeretlen x
</div>


Itt jellemezd a kapcsolatunkat
</div></center>
Aalle
Aalle

Ország : Sussex
Csoport : Szász
Karakterlap : Aalle törzsfő

Vissza az elejére Go down

Én és Aalle Empty Re: Én és Aalle

Témanyitás by Arthur Pendragon Csüt. Jan. 01, 2015 9:53 pm


Arthur Pendragon



x Ellenség x



Hosszú, keserves évek óta harcolunk egymás ellen. Mindkettőnk népét nagy veszteségek érték a másikunk keze által, így hát semmi okunk kedvelni egymást. Ám tudom, hogy Te is csak saját népedet véded a magad barbár módján, ahogy én is védelmezem az enyémet. Nem tartalak hát rossz embernek, mégis az ellenségem vagy, és ez aligha fog megváltozni.
Arthur Pendragon
Arthur Pendragon

Ország : Logres
Csoport : Király
Karakterlap : Nyitott könyv az életem

Vissza az elejére Go down

Én és Aalle Empty Re: Én és Aalle

Témanyitás by Gorfyddyd Vas. Feb. 01, 2015 10:49 pm


Gorfyddyd



x Ismeretlen x



Aalle!
A Lóistennek legyen hála mondva érette, hogy életünk útjai mindezidáig nem keresztezték egymást. Ha rajtam múlik, soha a büdös életben nem is fogják.
Gorfyddyd
Gorfyddyd

Ország : Strangore
Csoport : Közember
Foglalkozás : Íjkészítő / bűnöző
Karakterlap :
Ez vagyok én

Vissza az elejére Go down

Én és Aalle Empty Re: Én és Aalle

Témanyitás by Agwisance Hétf. Feb. 02, 2015 1:11 am


Agwisance



x ismeretlen x



Sussex messze van Northeire-től, így nem érzem magam fenyegetve erőid által. Kellőképp távol vagyunk egymáshoz ahhoz, hogy ne kerüljünk egymással összetűzésbe. Hálás is vagyok érte, mert nem szívesen néznék farkasszemet félelmetes seregeddel.
Agwisance
Agwisance

Ország : Northeire
Csoport : Király
Karakterlap :
Ismerj meg!

Vissza az elejére Go down

Én és Aalle Empty Re: Én és Aalle

Témanyitás by Ladwys Szer. Márc. 18, 2015 8:43 pm


Ladwys



x Szövetséges x



Hűséges leányod vagyok, ám hűségem addig fog tartani, míg érdekeim nem kívánják másképp. Addig is közvetítek közted és Octa között. Mindketten úgy szidjátok a másikat, miképp a kutyákat szokás, én viszont mindkettőtöket arról tájékoztatlak, micsoda megbecsüléssel viseltet irántatok a másik. Nélkülem, úgy vélem, már rég egymás torkának estetek volna.
Ladwys
Ladwys

Ország : Kent
Csoport : Szász
Karakterlap : Lépj közel

Vissza az elejére Go down

Én és Aalle Empty Re: Én és Aalle

Témanyitás by Gawaine Hétf. Márc. 23, 2015 3:26 pm


Gawaine



x Ellenségx

Nem szeretek magamnak ellenségeket gyűjteni. Így igazából nem is tekintettelek annak, de mégis az vagy, mert olyan földre léptettek, amely a mi népünké volt egykor és önzőn uralmatok alávettétek. Nem kedvelem a háborúkat. Azt sem szeretem látni hogy gondot okozol hű barátomnak Arthurnak, a terjeszkedő politikáddal. Nem szeretek vért ontatni. Békességben szeretek élni. Nem sokat harcoltam ellened és néped ellen, mert Lothiannak is meg van a maga gondja és háborúja. Barbárok vagytok, még sem félek néped szokásaitól és kultúrátoktól sem ódzkodok úgy, mint mások, mert láttam a szászoktól is barbárabb népeket messzibb tájakon. Isten megteremtett erre a földre benneteket és eljutottatok Britanniára. Messze vagytok északi országomtól és népemtől, otthonomtól ez számomra öröm, de én egy békés együttélést javaslok. Köss, békét Arthurral! Szívesen felajánlkozok a kettőtök közti ellentét orvoslására, hisz szívemen viselem ezt a gondot. Ne légy, kapzsi. Elégedj meg azzal, amit kaptál és érd is be azzal. Sosem késő a béketárgyalások megkezdése a veled ellenséges viszonyban lévő királyságokkal, szász felebarátom.
Gawaine
Gawaine

Ország : Lothian
Csoport : Lovag
Karakterlap : Lot fia, Gawaine

Vissza az elejére Go down

Én és Aalle Empty Re: Én és Aalle

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics
» Aalle

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.